Grow your own mushrooms right on your countertop.

These mushroom grow kits are perhaps the quickest and easiest way to grow your own food at home.
Just cut, mist, and wait.

"Easy to use for all ages" -Forbes

  • Shiitake Jumbo Kit
    Regular price
    $44.00
    Sale price
    $44.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • King Trumpet Jumbo Kit
    Regular price
    $44.00
    Sale price
    $44.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pioppino Jumbo Kit
    Regular price
    $44.00
    Sale price
    $44.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reishi Jumbo Kit
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gourmet Jumbo Kit Bundle
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    $88.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ultra Mega Jumbo Bundle
    Regular price
    $120.00
    Sale price
    $120.00
    Regular price
    $132.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gold Oyster Grow Kit
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink Oyster Grow Kit
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lion's Mane Grow Kit
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 3 Grow Kit Bundle
    Regular price
    $110.00
    Sale price
    $110.00
    Regular price
    $120.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Three Oyster Bundle
    Regular price
    $110.00
    Sale price
    $110.00
    Regular price
    $120.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Two Lions Mane Kit Bundle
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Regular price
    $80.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grow Kit Subscription
    Regular price
    $36.00
    Sale price
    $36.00
    Regular price
    $44.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gift Card
    Regular price
    from $50.00
    Sale price
    from $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out